Kategoria

Konsultacje

Potrzebujesz pomocy dietetyka klinicznego? Chcesz w końcu zadbać o lepsze samopoczucie, zdrowie i wygląd? Nie masz możliwości lub czasu na bezpośrednie spotkanie? Żaden problem. Dzięki współpracy online możemy wspólnie osiągnąć Twój cel.

Home > Produkty > Konsultacje

Wybierz jedną z dostępnych opcji i skorzystaj z indywidualnej diety lub porady szytej na miarę, dostosowanej do Twojego stanu zdrowia, trybu dnia, preferencji smakowych, finansów, a także alergii i nietolerancji. Pracuję w oparciu przede wszystkim o indywidualne potrzeby pacjenta. Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Zapraszam do kontaktu.

Najczęstsze pytania

FAQ

 1. Tuż po zakupie konsultacji (za pomocą tpay lub przelewu tradycyjnego) otrzymasz kwestionariusz oraz dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia.
 2. Następnie zapoznam się z wypełnionym przez Ciebie dzienniczkiem i kwestionariuszem. Dzięki temu zdobędę niezbędne informacje w celu przygotowania optymalnego, zbilansowanego i indywidualnego planu żywieniowego dla Ciebie.
 3. W razie potrzeby umówimy się na 30-minutową rozmowę (konsultację) za pośrednictwem Skype, Messengera lub telefonu.
 4. W ciągu maksymalnie 7 dni roboczych otrzymasz gotowy jadłospis. W ramach zakupu otrzymasz też estetycznego, kilkustronicowego e-booka stworzonego specjalnie dla Ciebie, zawierającego zbiór przydatnych porad i wskazówek suplementacyjnych dostosowanych do Twojego stylu życia.
 5. Przez kolejne 6 tygodni możesz liczyć na moje wsparcie i opiekę online. Wspólnie rozwiążemy ewentualne problemy, pojawiające się trudności i opracujemy plan działania na specjalne okazje (wakacje, imprezy, święta).

 1. Tuż po zakupie konsultacji kontrolnej otrzymasz ankietę do uzupełnienia.
 2. Następnie zapoznam się z wypełnioną przez Ciebie ankietą.
 3. W ciągu maksymalnie 5 dni roboczych otrzymasz zmodyfikowany jadłospis i zalecenia.
 4. Przez kolejne 2 tygodnie możesz liczyć na moje wsparcie i opiekę online. Wspólnie rozwiążemy ewentualne problemy, pojawiające się trudności i opracujemy plan działania na specjalne okazje (wakacje, imprezy, święta).

 1. Tuż po zakupie konsultacji (za pomocą tpay lub przelewu tradycyjnego) otrzymasz kwestionariusz oraz dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia.
 2. Następnie zapoznam się z wypełnionym przez Ciebie dzienniczkiem i kwestionariuszem. Dzięki temu zdobędę niezbędne informacje w celu przygotowania optymalnego, zbilansowanego i indywidualnego planu żywieniowego dla Ciebie.
 3. W ciągu maksymalnie 7 dni roboczych otrzymasz gotowy Program Zmiany Nawyków. W ramach zakupu otrzymasz estetycznego, kilkustronicowego e-booka stworzonego specjalnie dla Ciebie, zawierającego plan żywieniowy, zbiór przydatnych porad, wskazówek suplementacyjnych i przepisów dostosowanych do Twojego stylu życia.
 4. Przez kolejne 6 tygodni możesz liczyć na moje wsparcie i opiekę online. Wspólnie rozwiążemy ewentualne problemy, pojawiające się trudności i opracujemy plan działania na specjalne okazje (wakacje, imprezy, święta).

Program Zmiany Nawyków dedykowany jest dla osób, które nie czują niechęć do standardowych, szczegółowych jadłospisów.

W Programie Zmiany Nawyków znajdują się ogólne zalecenia żywieniowe wraz z propozycjami posiłków.

W jadłospisie zakupionych w ramach indywidualnej diety online znajduje się szczegółowy, 2-tygodniowy jadłospis wraz z listą zakupów. Oczywiście posiłki w wariancie indywidualnej diety również mogą mieć wiele zamienników, co ułatwi jej stosowanie. Dodatkowo w ramach zakupu indywidualnej konsultacji będziesz mieć możliwość konsultacji online ze mną (za pomocą Skype’a, telefonu, Messengera).

Oczywiście! Jeśli wyrazisz taką chęć, przygotowując 2-tygodniowy jadłospis dla Ciebie z przyjemnością to uwzględnię.

Oczywiście. W przypadku chęci umówienia się na tego typu konsultację proszę o wysłanie wiadomości z zapytaniem na adres kontakt@zdrowiewkuchni.pl

* CPM - całkowita przemiana materii